Mühendislik / Mimarlık

EKER YAPI | MİMARLIK

Eker Yapı, mimarlık kısmında siz değerli konuklarına en üst düzey de görsel zevki sağlamak adına mimarlıkta oldukça yenilikçi bir bakış açısına sahiptir. Yenilikçi olmamızın en büyük sebebi, Yeni çağın modern ihtiyaçları ile görsel bir şölen sunmaktır.

 

Eker Yapı, mimarlığın yanı sıra iç mimarlıkta da oldukça önemli aşamalar katetmektedir. Görsel ışıklandırmalar, özel kapı tasarımları, sizlere en yüksek konforu sağlamak adına A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlara ve bütçelere uygun paketler sunmaktadır. Gemlik’te bir ilki gerçekleştirerek her konut için özel iç tasarım paketlerimizi sizlere sunuyoruz. Rüyalarınız, dilekleriniz eşliğinde evinizde huzur buluyor.

EKER YAPI | MÜHENDİSLİK

Eker Yapı, Mühendislik alanında siz değerli konuklarını en üst düzey konfora ulaştırmak adına sismik ölçümlerle depreme en dayanıklı zeminler ve en az sarsıntı ile huzur içinde atlatabilmeniz için ince ayrıntılara çok önem veriyor.

 

Eker Yapı, Mühendislik uzmanları sayesinde detaycı, titiz, kuralcı, özenli ve verimli bir konuta sahip olmanız için tüm ekibi ile sizlere sonsuz desteğini sunuyor. Hem cebiniz hem geleceğiniz için yatırımlarınızı sizler için daha değerli hale getiriyor.