KURUMSAL

HAKKIMIZDA

EKER,; İnşaat, mimarlık,mühendislik ve proje danışmanlığı yapan bir gayrimenkul markasıdır. 2009 yılından bu yana en küçük alanları değerlendirerek yaşama katan ve insanlar için ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlamayı amaçlayan EKER, bu hedefle çıktığı yolda kısa sürede önemli işlere imza attı.

Türkiye’de  sektörel ihtiyaçları analiz etmek için uzman kişi ve kurumlarla çeşitli araştırmalar yapan EKER, hedef kitlenin beklentilerine en uygun şekilde tasarımı odak noktası haline getirerek çalışmakta ve gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk kazandırmak için satıştan pazarlamaya bütün katma değer zincirini yeniden tasarlamaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Topluma Katkı Sağlamak: İçinde yaşadığımız topluma sosyal, kültürel, çevresel ve ekonomik fayda sağlayarak, daha iyi toplum ve çevreye ulaşmada kendimizi sorumlu hisseder ve bu duyarlılığımızda toplumda farkındalık yaratırız.

Sürekli Gelişim: Öğrenen ve gelişen bir kurum kültürü sağlayabilmek amacıyla çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yaparak en iyi olma ilkesini benimseyerek, tüm paydaşlarımızın beklentilerini anlayarak, ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenilemeye ve geliştirmeye çabalarız.

Artı Değer Yaratmak: Başarı elde edebilmek ve sürdürülebilir kılmak için tüm paydaşlarımıza eş zamanlı olarak artı değer yaratmayı hedefleriz.

Paydaşların Mutluluğu: Paydaşlarımızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, memnuniyetlerini her zaman beklentilerinin üzerinden sağlamayı hedefleriz.

Vizyonumuz

Sektörde en iyi projeleri tasarlamak ve uygulama örneği olarak bilinmek.

Misyonumuz

Keşfedilmemiş beklentileri karşılamak, ulaşılabilir yaşam alanları projeleri tasarlamak, sunmak ve mutluluk yaymak.